MOD PERISNO (Украинский язык)

  


 

 

Автор Michadr


Українізація Перізно 0.8 Автор KonykSoldatyk (Половець)
українізація Перізно 0.77 Автор KonykSoldatyk (Половець)
Русификатор альтернативно (с мега)
(с исп. перевода "Русь 13" и "ОиМ". Благодарность: Свидригайло Луцкому и Janycz из "Всадников Кальрадии" и авторам украинизатора "Огнем и мечем" общества "НОВА СіЧЬ", Woratiklis и King Vanya - за тестирование и поиск ошибок).


СКАЧАТЬ ЦЕЛИКОМ МОД:
ВЕРСИЯ 0.81
ВЕРСИЯ 0.81

ПАТЧИ:
Ставится НА 0.81. Изменения 0.81 в себя не включает.
Без PBOD:
https://www.dropbox.com/s/ktpcos4pzneusro/P0.811_NO_PBOD.zip?dl=0
С PBOD:
https://www.dropbox.com/s/vung53avgy5brkf/P0.811_PBOD.zip?dl=0
Все еще совместим с сохранками 0.8-0.81.

ПАТЧ осады з. Дерчиос (К в.0.81)
Патч осады города водопадов (К в. 0.81. Добавляет дверь с решёткой, к которой в конце боя собираются застрявшие где-либо боты, перебейте через решётку)
(Кинуть в Scene Obj, согласиться на замену файлов, новой игры не нужно, перезагрузить)Адміністрація дозволяє спілкування українською в цій темі

Це фентезійна модіфікація для останніх версій Варбанду. На вас очікують унікальні квести, сильні супротивники, багато красивих обладунків, швидких коней та нових локацій. Є російська, українська, іспанська та англійська мови.


Першими колоністами у Перісно були Рівервудські ельфи (рік 321). Вони заселили ліса Рівервуда, за допомогою сили підкорили інші народи. Але нам не дуже багато відомо про цей народ, є лише уривки знаннь. Корінні мешканці швидко зрозуміли, що ельфи - сила, яку не можна скидувати з рахунку. Вони готувалися до останньої битви, бо ельфи не знають слова "милосердя" і страчують тих, хто намагається втекти із поля бою

321 рік приніс нові проблеми. Люди, які втекли від тираніі Хакона(островна нація на сході світу Перісно. На той момент ними керував Комрі Перший), шукали собі новий дім. Комрі обклав людей непосильними податками, витрачаючи усі гроші на роскошні банкети. Группа людей все ж таки пішла на ризикований крок: під час одного банкету вони вкрали корабель і відправились геть від монаршої тиранії. Вони не уявлялли, що чекає їх далі, але вірили у краще життя. Тиждень потому ще три кораблі, екіпаж яких назвався толранійцами, відправились у землі за великим морем. Ці люди досягли берегів Перісно і заснували своє королівсто на його східних берегах. Згодом вони заселили ще центральну і північну частину материка. З тих самих пір вони стали зватися Королівство Толранія.

330 Року кораблі Хаконійців прибули до східних берегів торанійців - вони шукали новий дім. Король Комрі сказився і лояльні йоми лицарі перетворили усе королівство Хакон у криваві руїни. Позаду лишилися епоха вишуканості і гордості. Тиран залізною хваткою стиснув усе королівство, люди чекали майбутнього із жахом. Нові хаконці назвали толранійців зрадниками, між націями запала війна. Сотні толранійців приєдналися до новоприбувших - у 340 році вони нарекли себе суверенною Хаконською Імерією

Хаконська Імперія процвітала на багатих і квітучих землях Перісно. Але у 342 році з’явилися нові авантюристи: цього разу це була група людей з Нисайнії, яка прибула до західного узбережжя. Вони почали швидку експансію, але постійні погрози Волхірських рейдерів зупинили її. 334 рік приніс найсильніше потрясіння у короткій історії Толранії: Мокавійці досягли небувалої могутності, захоплюючи все більше земель. Вони жили у Перісно із самого початку, але намагалися уникати уваги інших жителів континенту. Вони займалися науками, ремеслами. Мокавійци були досить дивним народом – спочатку вони були лиш племенем, але згодом перетворилися на могутнє королівство, де змішалися усі культури континента. Мокавійці – талановиті ковалі – більшість їх ремесел пов’язана із обробкою металу. Є така думка, що мокавійське військо, для якого металеві обладунки стали другою шкірою є наймогутнішим у Перісно. Мокавійців інколи називають сталевими людьми або сталеносцями. Але, незважаючи на свою могутність, навіть вони намагаються триматися подалі від ривервудських ельфів.


Почалися нові переселення народів. У 359 році племена Дахара, які жили у пустелях Перісно, об’єдналися і наголосили себе нацією. Після цього до берегів Перісно пристали дивні кораблі – ніхто не знав, що за люди на них прибули і звідки ті з’явилися. Дехто присягається, що бачив над кораблями драконів. Ряди солдат у важких обладунках згодом зійшли із 30 кораблів і відправилися підкорювати землі вглибині материка. Вони йшли декілька днів і згодом зупинился. Розвідка доповідала, що вони почали будувати поселення та форти. Всього за рік їх територія виросла до лякаючи розмірів. Люди налякані, вони не хочуть битися із цією невідомою нацією.

365 Рік. Толранія знесилена безплідною війною із ельфами і хоче миру. Хаконська імперія та Макавійське королівство процвітають…. Драконій рейх поступово стає наймогутнішою державою світу. Дахара будують своє королівство у серці пустелі. 7 королівств і безліч малих фракцій ділять Перісно. Це означає тільки одне: ВІЙНА!
Тема на русском языке
Страница разработчиков на taleworlds

 

Комментариев 69

Главный администратор Дима Гончар
Офлайн 25 января 2018 22:43 поделиться
Dehart_, в шапці моду лежить. Ось, тримай - https://yadi.sk/d/dAIqFic83E5p9o
--------------------
Странник Jouki
Офлайн 25 марта 2019 15:00 поделиться
На Українській!? Ой лишенько, круто!
Підскажіть на 1.168 процюватиме???
Дуже хочу на рідній мові зіграти! 
Главный администратор Дима Гончар
Офлайн 25 марта 2019 18:09 поделиться
Jouki, остання 0.9 працюэ лише на ліцензіонній 1.174.
0.81, на яку є українізація, теж точно працює на ліцензії
--------------------
Странник Jouki
Офлайн 25 марта 2019 19:59 поделиться
Тобто? В мене 1.168 зломана гадаєш процювати не буде?
І що ж мені люди добрі тоді робити?
Підскажіть! 
Главный администратор Дима Гончар
Офлайн 25 марта 2019 20:21 поделиться
Цитата: Jouki
Тобто? В мене 1.168 зломана гадаєш процювати не буде?

Гадаю що так, купляй
--------------------
Странник Jouki
Офлайн 1 июня 2019 07:55 поделиться

Вітаю!

Купив останню версію гри, але perisno вилітає в різних ситуаціях, особливо при зберіганні. Модів не багато, уссього два

Главный администратор Дима Гончар
Офлайн 1 июня 2019 08:42 поделиться

Jouki, скільки в тебе оперативної пам'яті? Треба 4 гб. Подивись також, чим зайнята оперативка, поприбирай зайве

--------------------
Странник Jouki
Офлайн 1 июня 2019 09:19 поделиться

XP ,32, 3gb .відекарта 1gb

Мод процює швидко, але... 

Як чистити оператівку?

Главный администратор Дима Гончар
Офлайн 1 июня 2019 14:29 поделиться

Jouki, можливо, 3 гб недостатньо. Поприбирай лишнього з автозапуску, пооновлюй дрова, зроби файл підкачки, та ін.

--------------------
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации. Регистрация.

Другое

Онлайн

Сейчас на сайте: 49
Гостей: 44

Пользователи:  Последние посетители: 

Последние комментарии